Kush është deputetja shqiptare që po çmend kuvendin me të pasmet bombastike (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:33 24-11-2017 Kush është deputetja shqiptare që po çmend kuvendin me të pasmet bombastike (FOTO)

Nuk është aspak si gratë që na kanë përfaqësues deri tani në Kuvend.

Ajo e ka shmangur kostumin zyrtar dhe preferon të shfaqet me veshje të ngushta, duke nxjerrë në pah linjat e saj mjaft sexy. Është fjala për deputeten Duda Balje, deputete e grupit 6+ në parlamentin e Kosovës. 

Ajo është gjithnjë në qendër të vëmendjes për format e saj të rrumbullakosura, edhe pse ajo është nënë e 3 fëmijëve.
Për më tepër ju sjellim disa foto ku ajo shfaqet në kuvend, mjaft elegante dhe joshëse me format bombastike.

61732-640-0-5a1738c3ea5b9.jpg

61728-640-0-5a1738c3e9ba5.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019654035568237
array(1) { ["section"]=> string(87) "kush-eshte-deputetja-shqiptare-qe-po-cmend-kuvendin-me-te-pasmet-bombastike-foto-100649" }