Kush është e burgosura seksi që fitoi sot lirinë e fitoi vëmendjen e të gjithëve

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:24 14-01-2017

Shumë u bënë konfuzë kur vajza bukuroshe që duket krah ministrit doli nga ambientet e burgut të grave dhe përqafoi të afërmit e saj.

Uarda Çota, përfitoi sot nga amnistia dhe la ambientet e burgut 325 ndërsa menjëherë fitoi vëmendjen e të gjithëve. Uarda u vendos krah ministrit të drejtësisë Ylli Manjani që po bënte një deklaratë për mediat teksa 10 gra linin qelitë.

Uarda Çota është e dënuar  me 5 vite burg pasi në gjendje të dehur aksidentoi për vdekje në Tiranë, djalin e ish-zv.ministrit të Brendshëm Avenir Peka, 11 vjeçarin Rubin Peka. 

uard.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095169544219971
array(1) { ["section"]=> string(86) "kush-eshte-e-burgosura-seksi-qe-fitoi-sot-lirine-e-fitoi-vemendjen-e-te-gjitheve-65494" }