Kush është e dashura e re e Henri Çilit, FOTOT e brunes bukuroshe që ra në sy në dasmën e Princit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:13 09-10-2016 Kush është e dashura e re e Henri Çilit, FOTOT e brunes bukuroshe që ra në sy në dasmën e Princit

Administratori i Universitetit Europian të Tiranës u shfaq për herë të parë në publik me të dashurën e tij të re në dasmën e Princ Leka II me Elia Zaharian.

Pas lidhjes me pedagoge Pranvera Skanën e cila tanimë punon si konsulle e shqiptarëve në Londër Çili u pa në krahët e bukuroshes brune që më herët ka punuar si ndihmës pedagoge në UET.

Newsbomb.al, mëson se vajza që ende nuk i ka kapur të 30-at quhet Pranvera Ajdinaj dhe duhet thënë se ka vërtet tipare e forma tërheqëse. Ajdinaj, sipas informacioneve të newsbomb.al, tanimë nuk punon për UET dhe është sistemuar diku tjetër.

Sipas njerëzve afër çiftit, Çili është shumë i dashuruar me brunen bukuroshe.

cii.jpg

ped.jpg

ped1.jpg

ped2.jpg

ped3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.00667405128479
array(1) { ["section"]=> string(102) "kush-eshte-e-dashura-e-re-e-henri-cilit-fotot-e-brunes-bukuroshe-qe-ra-ne-sy-ne-dasmen-e-princit-55584" }