Kush është "fatlumi" që sjell Rona Nishliun kaq shpesh në Tiranë?

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:09 30-04-2015 Kush është Rona Nishliu

Rona Nishliu vazhdon të ruajë lidhjet e saj me Shqipërinë nëpërmjet muzikës. Por, Ronën e tërheq një dashuri ende më e fortë se arti për të ardhur kaq shpesh në Tiranë.

Në një intervistë në programin “Wake-up” Rona u shpreh se e ka shumë përzemër Tiranën dhe ka shumë “zemra” që e tërheqin atë të vijë në kryeqytet. Këngëtarja nuk tregoi shumë, por ajo i la publikut që të kuptojë se dashuria është një arsye që e lidh me aktivitetet në Tiranë.

Këngëtarja pritet që të performojë ditën e nesërme, 1 maj në lulishtenn e Kryeministrisë. Në lidhje me këtë projekt ajo shprehet se ka qenë vetë Rona që ka propozuar në Kryeministri idenë për të performuar në lulishten e saj, i cili më pas u pranua.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023181915283203
array(1) { ["section"]=> string(68) "kush-eshte-fatlumi-qe-sjell-rona-nishliun-kaq-shpesh-ne-tirane-10068" }