Kush është Jetnor Gugo, VARFANJAKU që jeton në kushte ekstreme e që policia i sekuestroi 689 kg hashash (ME VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 16:04 14-03-2018 Kush është Jetnor Gugo, VARFANJAKU që jeton në kushte ekstreme e që policia i sekuestroi 689 kg hashash (ME VIDEO) Banor i fshatit Bulgarec ku u gjet droga

Një superaksion i policisë sot ka çuar në sekuestrimin e 698 kilogramë lëndë narkotike në një shtëpi në Bulgarec të Korçës, pak kilometra larg qytetit të shumëfrekuentuar. Por askush nuk e beson edhe ndër banorë të fshatit se Jetnor Gugo, 45 vjeç, personi që ka rënë në prangat e policisë, të ketë qenë pronar i drogës së kapur, raporton newsbomb.al.

Jetnor Gugo, jetonte sipas dëshmive të banorëve të fshatit për newsbomb.al në kushte tepër të vështira ekonomike dhe një varfëri ekstreme. Jetonte vetëm në shtëpi dhe është I divorcuar. Mezi nxjerr jetesën e jo më të merrej me grumbullim të lëndës narkotike. Besohet, sipas banorëve të fshatit, që droga në shtëpinë e tij të jetë vendosur nga persona të tjerë dhe kjo mund të ketë ndodhur këto dy tre ditët e fundit. Policia nuk jep shumë detaje për ngjarjen, sepse thotë se operacioni vazhdon akoma duke pretenduar persona të tjerë të përfshirë në trafik, raporton newsbomb.al.

“Ca t’i kërkoje të jepte. Për ujë se gjëra të tjera ç’ti kërkoje. Unë mendoj se kush e di kush e ka ngatërruar ai se ai nuk thoshte dot jo. Ai as një tasë fasule nuk bënte dot, e dogji dhe atë. Unë dënohem pot ë ketë qenë e Jetnorit”, thotë një prej banorëve.

VIDEO

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « BLLOKOHEN 3 RESTORANTET e FAMSHME në Tiranë, çfarë u gjet nga kontrolli (EMRAT- HETIMI)
Del FOTOJA, kjo është nusja nga Tirana, nënë e një fëmije 5-muajsh që vrau vjehrrën dhe u rrëfye te hoxha »
Article Logic
Execution time: 0.022535800933838
array(1) { ["section"]=> string(118) "kush-eshte-jetnor-gugo-varfanjaku-qe-jeton-ne-kushte-ekstreme-e-qe-policia-i-sekuestroi-689-kg-hashash-me-video-113251" }