Kush është Jetnor Gugo, VARFANJAKU që jeton në kushte ekstreme e që policia i sekuestroi 689 kg hashash (ME VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 17:04 14-03-2018 Kush është Jetnor Gugo, VARFANJAKU që jeton në kushte ekstreme e që policia i sekuestroi 689 kg hashash (ME VIDEO) Banor i fshatit Bulgarec ku u gjet droga

Një superaksion i policisë sot ka çuar në sekuestrimin e 698 kilogramë lëndë narkotike në një shtëpi në Bulgarec të Korçës, pak kilometra larg qytetit të shumëfrekuentuar. Por askush nuk e beson edhe ndër banorë të fshatit se Jetnor Gugo, 45 vjeç, personi që ka rënë në prangat e policisë, të ketë qenë pronar i drogës së kapur, raporton newsbomb.al.

Jetnor Gugo, jetonte sipas dëshmive të banorëve të fshatit për newsbomb.al në kushte tepër të vështira ekonomike dhe një varfëri ekstreme. Jetonte vetëm në shtëpi dhe është I divorcuar. Mezi nxjerr jetesën e jo më të merrej me grumbullim të lëndës narkotike. Besohet, sipas banorëve të fshatit, që droga në shtëpinë e tij të jetë vendosur nga persona të tjerë dhe kjo mund të ketë ndodhur këto dy tre ditët e fundit. Policia nuk jep shumë detaje për ngjarjen, sepse thotë se operacioni vazhdon akoma duke pretenduar persona të tjerë të përfshirë në trafik, raporton newsbomb.al.

“Ca t’i kërkoje të jepte. Për ujë se gjëra të tjera ç’ti kërkoje. Unë mendoj se kush e di kush e ka ngatërruar ai se ai nuk thoshte dot jo. Ai as një tasë fasule nuk bënte dot, e dogji dhe atë. Unë dënohem pot ë ketë qenë e Jetnorit”, thotë një prej banorëve.

VIDEO

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « BLLOKOHEN 3 RESTORANTET e FAMSHME në Tiranë, çfarë u gjet nga kontrolli (EMRAT- HETIMI)
Del FOTOJA, kjo është nusja nga Tirana, nënë e një fëmije 5-muajsh që vrau vjehrrën dhe u rrëfye te hoxha »
Article Logic
Execution time: 0.01957893371582
array(1) { ["section"]=> string(118) "kush-eshte-jetnor-gugo-varfanjaku-qe-jeton-ne-kushte-ekstreme-e-qe-policia-i-sekuestroi-689-kg-hashash-me-video-113251" }