Kush është mashkulli misterioz që prek bukuroshen Viola Spiro?

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:53 01-09-2016 Kush është mashkulli misterioz që prek bukuroshen Viola Spiro?

Moderatorja sportive, Viola Spiro ka postuar një foto në Instagramin e saj, teksa shfaqet me një mashkull misterioz, i cili ndodhet ngjitur me të.

Por si për ta bërë më misterioze këtë fotografi, Spiro ka treguar vetëm gjysmën e trupit, së bashku me mashkullin misterioz, raporton “Newsport”.

Po kush është ky person që duket kaq i afërt me Violën dhe që e prek? Këtë mund ta dijë vetëm ajo, ku me sa duket ka vendosur ta mbajë sekret edhe për disa kohë...

Screensdtg4rg545h5uyuihot_1.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026376962661743
array(1) { ["section"]=> string(67) "kush-eshte-mashkulli-misterioz-qe-prek-bukuroshen-viola-spiro-51606" }