Kush është minstrja me TATUAZH në këmbë, Rama: Shpresojmë t'i sjellë fat

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:03 12-10-2018 Kush është minstrja me TATUAZH në këmbë, Rama: Shpresojmë t'i sjellë fat

Një foto e shkrepur nga fotografi Agim Rama ka zbuluar një detaj të veçantë të një prej ministreve të kabinetit qeveritar.

Njëra prej tyre, ka bërë tatuazh në këmbën e djathë një nuse pashkë. 

Fotografi Agim Rama nuk e ka bërë me dije se kush prej ministreve e ka këtë tatuazh, por ne i jemi afruar disi identitetit të ministres nëpërmjet "teorisë së përjashtimit". 

Duke përjashtuar ministret Lindita Nikolla dhe Mirela Kumbaro mbeten ministret Sonila Qato, Etilda Gjinaj dhe Ogerta Manastirliu. Fotografi i Kuvendit shkruan krah fotos: "Shpresojmë t’i sjellë fat nusepashka ministres”.

nusepashka1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rrëfehet Arian Çani: Si më kërcënuan dy njerëz të njohur kur punoja kryeredakor, sot ata janë zyrtarë
»
Article Logic
Execution time: 0.018383979797363
array(1) { ["section"]=> string(77) "kush-eshte-minstrja-me-tatuazh-ne-kembe-rama-shpresojme-t-i-sjelle-fat-137559" }