Kush është NARI, administratori i Farkës të cilit iu mbyll RESTORANTI në Lundër (DOKUMENTET)

Publikuar tek: aktualitet, më 18:03 14-03-2018 Kush është NARI, administratori i Farkës të cilit iu mbyll RESTORANTI në Lundër (DOKUMENTET)

Të gjithë e njohin si Nari i restorantit në Lundër, një nga vendet e preferuara të kryeqytetasve për dreka e për darka, por që u mbyll gjatë një aksioni të Tatimeve.

Bëhet fjalë për Ardian Tufën, pronarin e restorant “Nari” në Lundër, njëherazi kryetari i Njësisë Administrative Farkë i cili është lakuar jo pak në rrjetet sociale edhe për fushatën e mbjelljes së pemëve, shkruan newsbomb.al.

Restoranti i Ardian Tufës, me një punë të jashtëzakonshme për shkak të klientëve të shumtë, bashkë me dy restoprantet e tjera, Restorant “Sallaku” duke shkuar në Bërxullë dhe restorant “Ashiku” në Vaqarr, nuk jepnin as kupona tatimor për klientët, por kanë pasur edhe dokumentacionin e mallit jo të rregullt.

Sipas dokumentacionit që rezulton në QKR, Ardian Tufa është ortak në këtë biznes me Erjola Tufën, raporton newsbomb.al.

Ata po bëjnë tratativa për të rihapur biznesin e tyre por mbetet për t’u parë se si do të shkojë hetimi dhe si do vendosë gjykata lidhur me zhbllokimin ose jo të këtij biznesi fitimprurës për administratorin e Farkës.

nari2.jpg

LEXO EDHEBLLOKOHEN 3 RESTORANTET E FAMSHME NË TIRANË, ÇFARË U GJET NGA KONTROLLI (EMRAT- HETIMI)

sdfwgfwegw3gf3.jpg

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Alarmi i muxhahedinëve në Shqipëri: Po komplotohet kundër nesh
E vranë me thikë në Islandë, familja e të riut shqiptar kërkon dëmshpërblim nga autori »
Article Logic
Execution time: 0.0045740604400635
array(1) { ["section"]=> string(96) "kush-eshte-nari-administratori-i-farkes-te-cilit-iu-mbyll-restoranti-ne-lunder-dokumentet-113258" }