Kush është partia opozitare që ‘demaskon’ çadrën e zbrazët të PD-së (Fotolajm)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:27 13-03-2017 Kush është partia opozitare që ‘demaskon’ çadrën e zbrazët të PD-së (Fotolajm)

Libra ka refuzuar disa herë të bëhet pjesë e koalicionit opozitar duke iu bashkuar protestës, megjithëse kryetari i saj, Ben Blushi, është shprehur i gëzuar teksa sheh "shkërmoqjen e Rilindjes”.

Tashmë në blogun e Partisë Libra gjen poblikime me qëndrime politike nga më të ndryshmet, ndër to edhe ky shkrim i shkurtër që demaskon çadrën e opozitës, dhe zbrazëtinë e saj në orët e para të mëngjesit.

er5y45yu44444u.jpg

werw3r3333rghh.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031243085861206
array(1) { ["section"]=> string(80) "kush-eshte-partia-opozitare-qe-demaskon-cadren-e-zbrazet-te-pd-se-fotolajm-71764" }