Kush është stilistja që vesh moderatoret e ekraneve shqiptare, modelet edhe politikanet… (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:10 19-02-2017 Kush është stilistja që vesh moderatoret e ekraneve shqiptare, modelet edhe politikanet… (Foto)

Teksa shikon veshjet e kuruara në detaj të moderatoreve të njohura të ekraneve shqiptare, modeleve apo edhe politikaneve ajo që të shkon në mendje është se kush i punon këto veshje.

Lira Koca është pikërisht sinonimi i veshjeve të kuruara në detaje.

Koca është stiliste nga Durrësi që vesh emrat si Marina dhe Luana Vjollca, Ornela Bregu, Fiori Dardha, Ilda Bejleri, si dhe emra të tjerë të nohur si Aurela Hoxha, por nuk mungojnë as të njohurit nga fusha e politikës siç është deputetja Esmeralda Shkjau e cila në ,jaft dalje të saj ka zgjedhur pikërisht veshje të stilistes Koca.

nik10.jpg

nik11.jpgnik12.jpg

nik7_copy.jpgnik8_copy.jpgnik9_copy.jpg

orne.jpg

orne1.jpgorne2.jpg

orne3.jpg

orne4.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024818897247314
array(1) { ["section"]=> string(97) "kush-eshte-stilistja-qe-vesh-moderatoret-e-ekraneve-shqiptare-modelet-edhe-politikanet-foto-69241" }