Kush është vajza që i rrëmbeu “live” puthjen Noizyt

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:06 30-01-2017 Kush është vajza që i rrëmbeu “live” puthjen Noizyt

Ermal Mamaqi e prezantoi atë si fallxhore, por në fakt ajo është aktore, dhe jo vetëm e trupës së “Xing me Ermalin”. Ani Agushi, vajza që puthi Noizy-n në buzë arritë të realizojë atë që shumë femra shqiptare do të donin! Ajo i rrëmbbeu një puthje në buzë Noizyt, pasi e lidhi me litar. Sigurisht që kjo ishte e planifikuar, po aq sa edhe fjalët që aktorja tha.

“Kush është i fortë tani? Më thuaj që jam Boss”, iu drejtua ajo këngëtarit, dhe këto batuta shkaktuan të qeshura tek Ermali dhe publiku, shkruan Bordo.

Nuk është e rastësishme as që Ani Agushi tha ato batuta. Kjo e fundit ka marrë pjesë në filmin shqiptar “Drejt fundit”, dhe Ermali herë pas herë ka bërë ironi me këto fraza dhe disa të tjera nga filmi.

15873245_1182938315124752_7712401507207432365_n.jpg

f51fb434affa53107dbe5f9ab73bc5b0.jpg

127400c0a06597da4e94280af2623eb6.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.014425992965698
array(1) { ["section"]=> string(55) "kush-eshte-vajza-qe-i-rrembeu-live-puthjen-noizyt-67101" }