Kush është vajza seksi që promovon Noizy? (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:42 28-08-2015 Kush është vajza seksi që promovon Noizy? (Foto)

Së shpejti një tjetër këngëtare do të shfaqet fuqishëm në skenën shqiptare. Të paktën këtë pretendon reperi Noizy, i cili publikon profilin e Arbanita Avdiajt në instagramin e tij.

“Ndiqni talenten e re dhe më falenderoni më vonë. Shumë shpejt në tregun shqiptar”, shkruan Noizy në profilin e tij.

Arbanita pritet të jetë pjesëtarja e parë femër e grupit OTR që do të tentojë të hyjë në tregun muzikor shqiptar. Duke njohur famën e grupit të drejtuar nga Noizy, dalja në skenë e Arbanitës pritet me kuriozitet nga fansat.

*Foto e postuar nga Noizy

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021283149719238
array(1) { ["section"]=> string(51) "kush-eshte-vajza-seksi-qe-promovon-noizy-foto-19417" }