Kush ishin veshjet me të këqija të "Oscar 2016" (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:15 29-02-2016 Kush ishin veshjet me të këqija të

Në ceremoninë e 88-të të ndarjes së çmimeve “Oscar”, pati edhe yje të cilët nuk lanë mbresa të mira me veshjen e tyre.

Supermodelja dhe ylli i “Runway Project”  Heidi Klum, për shembull kishte veshur një fustan ngjyrë vjollcë i cili  është cilësuar si një nga fustanet më pak të bukura të mbrëmjes. Edhe veshjet e aktorëve si Whoopi Goldberg, Kate Winslet and Kerry Washington lanë shumë për të dëshiruar me veshjet e tyre.

12325098_1744577675776635_1087962252_n.jpg

12767265_1744577139110022_2030838814_n.jpg

12767328_1744577109110025_768478501_n.jpg

12784430_1744577089110027_760782634_n.jpg

12784601_1744577392443330_348618217_n.jpg

12784731_1744577052443364_941586011_n.jpg

12788163_1744578045776598_1225462206_n.jpg

12804085_1744577982443271_1775789394_n.jpg

12804144_1744577065776696_289303872_n.jpg

12804160_1744578115776591_775274520_n.jpg

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023689985275269
array(1) { ["section"]=> string(56) "kush-ishin-veshjet-me-te-keqija-te-oscar-2016-foto-33825" }