Kush janë tre personazhet që do zgjedhin konkurrentët e rinj të “Big Brother Albania 9”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:20 08-01-2017 Kush janë tre personazhet që do zgjedhin konkurrentët e rinj të “Big Brother Albania 9”

Anis Brahimi, Erald Pashaj dhe psikologu Edmond Dragoti do të zgjedhin mes mijëra aplikantëve, emrat e rinj të reality show Big Brother Albania 9.

Spektakli nis së shpejti në Top Channel, e siç ka raportuar Newsbomb.al, deri më tani, i vetmi aplikant që dihet është një djalë serb, i cili prej disa javësh ndodhet në Tiranë.

Screasdqwdqfsdsdgg.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025412797927856
array(1) { ["section"]=> string(91) "kush-jane-tre-personazhet-qe-do-zgjedhin-konkurrentet-e-rinj-te-big-brother-albania-9-64962" }