Kush ka kopjuar kë? Ardit Gjebrea apo Eni Vasili?! Gjykojeni vetë... (FOTO flagrante)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:20 16-06-2016 Kush ka kopjuar kë? Ardit Gjebrea apo Eni Vasili?! Gjykojeni vetë... (FOTO flagrante)

Ndeshja e mbrëmshme e Shqipërisë me Francën është ndjekur me shumë interes edhe nga gazetarja Eni Vasili e “Studio e Hapur” dhe moderatori i së “Dielës Shqiptare” Ardit Gjebrea.

Por ajo që bie në sy është se të dy jo vetëm që kanë patur të njëjtin konkluzion për ndeshjen por edhe për ta shkruar e kanë shkruar njësoj në postimet në rrjetet sociale.

Në statuset e tyre, nuk ka ndryshe as edhe një shenjë piksimi.

Kush ka kopjuar kë, lind pyetja?!!

kush.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035775899887085
array(1) { ["section"]=> string(83) "kush-ka-kopjuar-ke-ardit-gjebrea-apo-eni-vasili-gjykojeni-vete-foto-flagrante-43692" }