Kush ka qenë i dashuri i Dua Lipës para se të lidhej me modelin britanik, e njihni të gjithë... (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:28 11-08-2016 Kush ka qenë i dashuri i Dua Lipës para se të lidhej me modelin britanik, e njihni të gjithë... (FOTOT)

Ndoshta pak prej jush e dinë se përpara se të lidhej me modelin britanik, Dua Lipa ka qenë e dashura e reperit shqiptar Ledri Vula.

Kështu të paktën raportojnë mediat kosovare, sipas të cilave, lidhja e Ledrit me Duan nuk ka zgjatur shumë pasi reperi këtu e 4 vite më parë kishte shumë ftesa për koncerte e flirte me vajza ndërsa Dua ishte ende e panjohur për publikun.

Por Dua sot ka prekur majat dhe duket e lumtur në krahët e të dashurit të ri i cili e shoqëroi edhe gjatë koncerteve në Prishtinë e Tiranë, duke mos iu ndarë për asnjë çast.

dua.jpg

dua1.jpg

dua2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032150030136108
array(1) { ["section"]=> string(103) "kush-ka-qene-i-dashuri-i-dua-lipes-para-se-te-lidhej-me-modelin-britanik-e-njihni-te-gjithe-fotot-49436" }