Kush tha që meshkujt nuk veshin streçe, ky moderator shqiptar do t’ju tregojë të kundërtën (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:36 12-02-2018 Kush tha që meshkujt nuk veshin streçe, ky moderator shqiptar do t’ju tregojë të kundërtën (Foto)

Përgjithësisht streçet janë një veshje që më së shumti përdoret nga femrat, kjo pasi thekson dukshëm format e fundshpinës dhe kofshëve.

E megjithatë ky moderator shqiptar ka treguar se ato rrinë mjëft mirë edhe tek meshkujt.

Kelvi Kadilli është shfaqur me streçe të zeza në puntatën e fundit të Pop Coulture. Ky djalë nuk është i vetmi djalë i ekranit i cili vesh streçe, pasi Justin Bieber me shokët e tij i kanë përdorur me kohë, ama ata nuk jetojnë në Shqipëri.

Kelvi ka guxuar me pamjen e tij. A ju pëlqen?

Screenshot_9.jpg

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Këpucët trend i momentit, janë shumë të lira kur i bëni vetë (Video)
Përfundon 'Shiko Kush Luan', MËSONI kush do të zëvëndësojë Luana Vjollcën në Top Channel »
Article Logic
Execution time: 0.02307915687561
array(1) { ["section"]=> string(101) "kush-tha-qe-meshkujt-nuk-veshin-strece-ky-moderator-shqiptar-do-t-ju-tregoje-te-kunderten-foto-110044" }