“Kushedi sa mirë paguhet psikologu i tyre”, Olti Curri NUK KURSEN Linda Ramën

Publikuar tek: aktualitet, më 18:22 05-06-2018 “Kushedi sa mirë paguhet psikologu i tyre”, Olti Curri NUK KURSEN Linda Ramën Olti Curri dhe Linda Rama

Olti Curri njihet si një ndër personat që ka gjithmone kritika për gjithçka, ndërkohë që pasi u përfol për ‘sulmin’ ndaj Rita Orës, ka zgjedhur që ‘shigjeta’ e rradhës t’i drejtohet gruas së kryeministrit, Linda Rama.

Rama ka qenë e ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”, ndërsa diçka prej saj nuk i ka pëlqyer fare blogerit.

Me anë të disa postimeve, Olti Curri ka thënë se bashkëshortja e kryeministrit i drejtohej vetes në vetën e tretë, ndërsa ka vijuar ironinë se një psikolog me kaq shumë personalitete në familjen e tyre mund të paguhet mjaft mirë.

34506992_10212922506159435_977648897188954112_n.jpg

34691032_10212922505959430_6647741558885974016_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gazetashitësi u dhunua në Komisariatin e Pogradecit, reagon për herë të parë policia
Nga “t’u bëftë gjak e dhjamë” te “më jep pak farë kosi”, ja 19 shprehjet që nuk i përdorim më »
Article Logic
Execution time: 0.030476093292236
array(1) { ["section"]=> string(81) "kushedi-sa-mire-paguhet-psikologu-i-tyre-olti-curri-nuk-kursen-linda-ramen-123359" }