Kuzhinieri vlonjat habit të madh e të vogël, shikoni si gatuan peshkun 150 kile (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 08:20 16-04-2018 Kuzhinieri vlonjat habit të madh e të vogël, shikoni si gatuan peshkun 150 kile (VIDEO) Aldo Mehmeti, kuzhinier

Plot 150 kilogram peshk ton i kapur në Vlorë.

Kuzhinieri Aldo Mehmeti ka publikuar një video ku shfaqet teksa gatuan këtë peshk gjigant në kuzhinën e restorantit të tij. Pavarësisht madhësisë së peshkut, kuzhinieri vlonjat, tejet profesionist, nuk e ka aspak problem ta gatuajë.

Më një lëvizje të vetme, Aldo e ka ndarë peshkun në dy pjesë me thikë dhe më pas ua ka servirur klientëve të tij.

 

#Tonno 150kg #Paradise #chef #Vlore #Albania

A post shared by Aldo Mehmeti (@aldomehmeti) on

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aksident te tuneli Tiranë-Elbasan, plagosen 2 persona
Ende asnjë shenjë jete nga Olta, 17-vjeçarja e zhdukur prej disa ditësh »
Article Logic
Execution time: 0.02902889251709
array(1) { ["section"]=> string(91) "kuzhinieri-vlonjat-habit-te-madh-e-te-vogel-shikoni-si-gatuan-peshkun-150-kile-video-117043" }