Ky burrë nuk bën dot seks, arsyeja do t’ju habisë (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:59 04-09-2016 Ky burrë nuk bën dot seks, arsyeja do t’ju habisë (FOTO)

Për shumicën e meshkujve, të paturit një penis të madh konsiderohet bekim. Por, për një burrë nga Kenya ka rezultuar të jetë një makth i vërtetë.

Një sëmundje e rrallë e ka lënë 20-vjeçarin, Sorence Oëiti Opiyo, të paaftë për të bërë seks, dhe si rezultat as fëmijë. Kjo sepse përmasat e organit të tij mashkullor janë po aq të mëdha sa një fëmijë në këmbë.

Me organin që i varej deri poshtë gjunjëve, Sorence është detyruar të lërë shkollën që kur ishte 10 vjeç, pasi moshatarët e tij e tallnin.

Sëmundja i është shfaqur 10 vjet më parë, por pavarësisht trajtimeve të ndryshme madhësia e organit të tij vetëm rritej e rritej.

20-vjeçari i është nënshtruar edhe një operacioni, si rezultat i të cilit organi i është reduktuar ndjeshëm. Megjithatë, madhësia e tij është akoma sa 10-fishi i një penisi normal.

Sorence thotë që gjendja e tij është e rëndë, ndjen shumë dhimbje dhe s’mund të veshë dot pantallona normale, pasi ato thjesht nuk e nxënë.

Familja e tij bën thirrje për të gjithë dashamirësit, që ti ndihmojnë financiarisht në mënyrë që Sorence t’i nënshtrohet një tjetër operacioni.

s2_copy.jpg

s1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025497913360596
array(1) { ["section"]=> string(59) "ky-burre-nuk-ben-dot-seks-arsyeja-do-t-ju-habise-foto-51855" }