Ky detaj që s’keni vënë re në veshjen e Ramës do t’ju çudisë (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:16 25-04-2017 Ky detaj që s’keni vënë re në veshjen e Ramës do t’ju çudisë (FOTOT)

Kryeministri Edi Rama mbahet për të qenit gjithnjë “stil” në mënyrën se si vishet dhe pavarësisht se puna si kryeministër ia do të mbajë kostumin e zyrtarit, ai ia del të “eksperimentojë” me aq sa mundet përmes veshjeve të përditshme dhe ngjyrave.

Së fundmi, kryeministrin e kemi parë me atlete, me “t-shirt” e tuta por ka një detaj që tanimë po bie në sy të të gjithëve.

Është fjala pikërisht për xhaketën e bardhë sportive që Rama mban veshur. Ka tre ditë që s’e heq nga trupi.

E veshi në bashkinë e re të Finiqit, e veshi në Vlorë, e veshi edhe sot në spital ku vizitoi familjen e të sëmurit që u bllokua dje me ambulancë si pasojë e bllokimit të rrugëve.

Ç’të jetë fiksuar vallë kaq keq Rama me këtë xhaketë që s’e ka gequr fare nga trupi?! Thoni ta ketë larë çdo darkë dhe ta ketë veshur çdo mëngjes?! Vallë do të tregojë se është “njëri prej nesh” dhe se edhe atij i ndodh të veshë disa ditë rresh të njëjtën xhaketë?! Me aq para sa ka, vështirë ta besojmë...

Rama sot

rraama.png

Rama dje

rama2.jpg

Rama pardje

rama3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071671009063721
array(1) { ["section"]=> string(72) "ky-detaj-qe-s-keni-vene-re-ne-veshjen-e-rames-do-t-ju-cudise-fotot-76362" }