Ky është apartamenti prej 22 milionë paund i Justin Bieber, do të mahniteni (Fotogaleri)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:10 30-10-2016 Ky është apartamenti prej 22 milionë paund i Justin Bieber, do të mahniteni (Fotogaleri)

Justin Bieber është jo vetëm këngëar por edhe milioner. Ai ka blerë një apartament në Amsterdam me vlerë prej 22 milionë paund.

 

Ndërtesa ndodhet në ‘zemër’ të kryeqytetit holandez, ndërsa sigurisht që privatësia është një ndër gjërat kryesore që Justin tregohet shumë i kujdesshëm dhe në këtë rast duket se e ka të garantuar, madje do të ketë edhe një ashensor privat.

Pamja e ofruar nga apartamenti e Amsterdamit është fantastike, pasi për të mos folur për arredimin e brendshëm ku gjithçka është luksoze.

1477724712_justin9.jpg1477724707_justin8.jpg1477724694_justin7.jpg1477724690_justin6.jpg1477724686_justin5.jpg1477724682_justin4.jpg1477724677_justin3.jpg1477724673_justin2.jpg1477724659_justin1.jpg1477724716_justin10.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029566049575806
array(1) { ["section"]=> string(91) "ky-eshte-apartamenti-prej-22-milione-paund-i-justin-bieber-do-te-mahniteni-fotogaleri-57831" }