Ky është fëmija më me fat në botë, vdekja ‘e pa në sy dhe i kaloi për qime’ (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 08:48 13-02-2018 Ky është fëmija më me fat në botë, vdekja ‘e pa në sy dhe i kaloi për qime’ (VIDEO)

Nëse nuk besoni në mrekulli, në fakt ky është rasti më konkret.

Një fëmijë ka shpëtuar mrekullisht, kur një pemë u rrëzua dhe poshtë saj qëndronte një fëmijë rreth 4 vjeç, por për fat të mirë vogëlushi nuk ka pësuar asgjë.

Në video shohim momentin kur një pemë e madhe në Thai rrëzohet nga moti i keq dhe trungu fillimisht bie mbi një makinë, pranë së cilës ndodhej edhe një fëmijë. Fatmirësisht, trungu i palmës i preku vetëm fijet e flokut, pasi u pengua nga makina, por ndiqni më mirë videon për të kuptuar më shumë rreth kësaj situate të rrallë.

 

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ALARM NË SHBA: Zarf me 'pluhur të bardhë' në rezidencën e Trump Junior, bashëshortja i përfundon në urgjencë
»
Article Logic
Execution time: 0.019283056259155
array(1) { ["section"]=> string(85) "ky-eshte-femija-me-me-fat-ne-bote-vdekja-e-pa-ne-sy-dhe-i-kaloi-per-qime-video-110079" }