Ky është koleksioni Pranverë-Verë nga Arjol Lluka (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:31 25-03-2016 Ky është koleksioni Pranverë-Verë nga Arjol Lluka (Foto)

Ariol Lluka, personazhi i publik, i cili u bë i famshëm me daljet e tij në emision “Zonë e Lirë”, ka edhe një talent tjetër, për të cilin dihet shumë pak.

Përveç pikturave dhe poezive të famshme erotike, Arjol Lluka stilon edhe veshje, sipas fantazisë së tij, apo sipas porosive nga klientët. Veshjet janë në shitje e disa prej tyre kushtojnë rreth 25 mijë lekë (të vjetra), megjithëse nga reagimet te faqja e tij, duket se interesi është i pakët. Ja disa nga tendencat më të "spikatura" për këtë sezon veror:

11781861_982144355181421_5789468005927622577_n.jpg

Fustan me vizatime abstrakte

11709758_985044051558118_1082004135078501361_n.jpg

Bluza për djem, me motive abstrakte dhe jakë të çuditshme

11752446_1001883476540842_9140771603634833044_n.jpg

Pantallona me copat që kanë tepruar nga fustani dhe bluza

11253686_956632717732585_3464774130849853853_n.jpg

Bluzë leoprad, e ngjitur pas trupit

12032244_1009844092411447_1174635574078923397_n.jpg

Sipas autorit, çanta është uniseks, fustani me vrima motive kubizmi

11200614_952928694769654_4631055221789724658_n.jpg

Një tjetër bluzë me jakë abstrakte

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031607866287231
array(1) { ["section"]=> string(60) "ky-eshte-koleksioni-pranvere-vere-nga-arjol-lluka-foto-36007" }