Ky është kundërshtari i parë i Kombëtares Shqiptare pas Kampionatit Europian

Publikuar tek: sport, më 17:51 29-07-2016 Ky është kundërshtari i parë i Kombëtares Shqiptare pas Kampionatit Europian

Kuqezinjtë do të luajnë në 31 gusht një miqësore me Marokun. Kjo ndeshje do të zhvillohet në kuadër të përgatitjeve për ndeshjen kualifikuese të Botërorit “Rusi 2018”, me Maqedoninë që do të luhet në datën 5 shtator në impiantin e rikonstroktuar “Loro Boriçi”.

Ky lajm është bërë i ditur nga Federata Marokene e Futbollit, të cilët e kanë nxjerrë në faqen e tyre zyrtare.

Nga FSHF-ja nuk ka asnjë lajmërim zyrtar, megjithatë pritet një njoftim për këtë sfidë, për sa i përket axhendës së plotë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ushtron sportin e vështirë, shqiptarja Pamela Shanaj:Shikoja filma dhe gjithmonë ëndërroja…më thoshin do dëmtohesh (INTERVISTA)
Shqiptarja bën punën më mashkullore në botë dhe është kaq krenare…njihuni me Besën (INTERVISTA) »
Article Logic
Execution time: 0.12066507339478
array(1) { ["section"]=> string(82) "ky-eshte-kundershtari-i-pare-i-kombetares-shqiptare-pas-kampionatit-europian-48132" }