Ky është maçoku më i famshëm në Instagram

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:19 18-03-2016 Ky është maçoku më i famshëm në Instagram

Maçoku më i famshëm në rrjetin social Instagram me sy blu të habitshëm dhe gezof mahnitës, mburret me 41,500 ndjekës.

Ai quhet Sky, ngjan si re nën këmbë apo si një jastëk i veçantë me push ngjyrë krem.

Pronari Sky kishte planifikuar që ai të jetë një show-mace, por për shkak se fytyra e tij u 'shtrembërua' ai refuzoi ...

Më vonë pronari i tij përdori Instagram-in për ta bërë atë të famshme. Në një nga fotot e tij ai shfaqej i shtrirë me shpinë në  dysheme me këmbët jashtë gëzofit dhe dukej sikur kërkonte një përqafim. 

{gallery}Mace{/gallery}

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029265165328979
array(1) { ["section"]=> string(47) "ky-eshte-macoku-me-e-famshme-ne-instagram-35430" }