Ky është mesazhi më i çuditshëm që mund të keni lexuar në murin e Kryeministrisë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 07:22 03-01-2017 Ky është mesazhi më i çuditshëm që mund të keni lexuar në murin e Kryeministrisë

Ky është mesazhi më i çuditshëm që mund të keni lexuar në murin e Kryeministrisë.

Një qytetar pasi ka uruar Gëzuar, ka kaluar te halli i tij që ishte shitja e një makine.

Me gjasë kjo mund të jetë edhe ndonjë shaka e ndokujt por një gjë është e sigurtë: I ka bërë të gjithë të qeshin...

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Parisi uron në SHQIP nga Harku i Triumfit, Rama entuziast e fotografon dhe publikon këtë moment
Kolegët e nisin Vitin e Ri keq, “copy-paste” punës së të tjerëve (RASTI FLAGRANT) »
Article Logic
Execution time: 0.026108026504517
array(1) { ["section"]=> string(86) "ky-eshte-mesazhi-me-i-cuditshem-qe-mund-te-keni-lexuar-ne-murin-e-kryeministrise-64467" }