Ky është mjeti me targën më e çuditshme që mund të keni parë ndonjëherë Tiranë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:32 31-07-2016 Ky është mjeti me targën më e çuditshme që mund të keni parë ndonjëherë Tiranë

Ju mund të keni parë mjaft makina me targa dhe mbishkrime të ndryshme, por kjo është ndër më të veçantat dhe qesharaket në të njëjtën kohë që mund të keni parë.

Ky shofer ka vendosur të jetë ndryshe dhe këtë e tregon edhe nëpërmjetë targës.

Fotoja është shkrepur në Tiranë dhe mbi targa shkruhet “hajvan”.

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030236005783081
array(1) { ["section"]=> string(84) "ky-eshte-mjeti-me-targen-me-e-cuditshme-qe-mund-te-keni-pare-ndonjehere-tirane-48298" }