Ky është njeriu me kokën prej magneti, fiton 1000 $ në ditë (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 13:38 22-01-2016

Ka disa mënyra për të fituar para, por ku burrë nga Illinois ka gjetur me të vertet një mënyrë të veçantë e shumë të çuditshme. 

Ai ka mundësinë të ngjisë cdo gjë në lëkurën e tij dhe siç thotë edhe vetë, ai përfiton afërsisht 1000 dollarë në ditë, vetëm për të ngjitur gjëra të ndryshmë në kokën e tij.

Doktorët i kanë thënë se trupi tij ka temperaturë të lartë dhe prandaj lëkura e tij vepron si magnet. Para disa ditësh ai ka fituar çmimin e “kokës prej magneti” dhe thuhet se së shpëjti do të futet tek libri i Rekordeve Guinness.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.054687976837158
array(1) { ["section"]=> string(68) "ky-eshte-njeriu-me-koken-prej-magneti-fiton-1000-ne-dite-video-30682" }