Ky është propozimi më origjinal që mund të keni parë, i riu shqiptar ulet në gjunjë në mes të borës dhe propozon të dashurën (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:43 10-01-2017

Një i ri shqiptar ka ngrohur atmosferën e këtyre ditëve të ftohta me propozimin original që i ka bërë të dashurës së tij në mes të dëborës.

Nëpërmjetë videos së publikuar nga ‘Geraldina Sposa’, fillimisht duket se çdo gjë është normale deri në momentin që Andi ulet në gjunjë në mes të dëborës dhe propozon të dashurën e tij Sonila për martesë.

Sapo ai ulet në gjunjë dhe nxjerr unazën, ajo fillon të qeshë dhe pyet: Po ti?, dhe ai ia kthen pyetjen me një tjetër pyetje: Ta bëj pyetjen e? A do të martohesh me mua?

E surprizuar nga propozimi Sonila i thotë po mes duartrokitjesh Andit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025485992431641
array(1) { ["section"]=> string(135) "ky-eshte-propozimi-me-origjinal-qe-mund-te-keni-pare-i-riu-shqiptar-ulet-ne-gjunje-ne-mes-te-bores-dhe-propozon-te-dashuren-video-65127" }