Ky është shqiptari fatlum, fitoi 1 milionë dollarë në lotari

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:44 03-12-2017 Ky është shqiptari fatlum, fitoi 1 milionë dollarë në lotari

Fati kësaj herë mes milionave lojtarëve në Amerikë i ka buzëqeshur një shqiptari.

Edmond Nicaj, 41 vjeç ka qenë një ngë aplikuesit e shumtë të lotarisë “Poëerball” në “Michigan Lottery” dhe bileta e tij ka rastisur fituese e shumës prej 1 milionë dollarësh.

Ai e bleu biletën e tij fituese në Restorantin e Familjes së Madhe Lakes, që ndodhet në 963 South Grand Avenue në Foëlerville.

 Bileta e tij fituese kombinonte 5 numrat 24-26-28-59-63, duke e bërë atë fituesin e madh.

 "Bleja një biletë “Poëerball” vazhdimisht dhe më në fund u shpërbleva. Pasi mora vesh se isha shpallur fitues nuk mund të ndaloja së kërcyeri nga gëzimi, fëmijët e mi janë vërtet të lumtur për këtë gjë”, u shpreh shqiptari fitues.

   

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.044187068939209
array(1) { ["section"]=> string(66) "ky-eshte-shqiptari-fatlum-fitoi-1-milione-dollare-ne-lotari-101757" }