Ky është shqiptari i parë që uroi nga afër Merkelin për fitoren në zgjedhje (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:24 25-09-2017 Ky është shqiptari i parë që uroi nga afër Merkelin për fitoren në zgjedhje (FOTO)

Kancelarja gjermane, Angela Merkel arriti që të marrë një mandat të katërt radhazi në zgjedhjet që u zhvilluan në Gjermani.

Të gjitha forcat e djathta në Europë dhe jo vetëm, përfituan nga rasti për të shprehur urimet e tyre për kancelaren gjermane.

Në këtë “lum” urimesh nuk munguan as ato të politikanëve shqiptarë të majtë dhe të djathtë. Por shqiptari i parë me shumë mundësi që uroi Merkelin nga afër për fitoren në zgjedhje është boksieri i famshëm shqiptar Luan Krasniqi.

Këtë fakt, ai e ka postuar në rrjetet sociale ku ka shprehur edhe një herë urimet e tij për fitoren e Merkel.

Më poshtë statusi i Luan Krasniqit:

Screenshot_3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.055193901062012
array(1) { ["section"]=> string(86) "ky-eshte-shqiptari-i-pare-qe-uroi-nga-afer-merkelin-per-fitoren-ne-zgjedhje-foto-93609" }