Ky i ri mbështet Erion Veliajn por nuk i di as mbiemrin

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:16 17-06-2015

Të rinjtë është thënë e stërthënë që janë forcë e madhe dhe energjia e tyre shpesh bëhet determinant për mitingje të suksesshme, me ovacione dhe duartrokitje të pafundme.

Ajo që ne nuk dimë është se ndonjëherë këta të rinj mbështesin njërin apo tjetrin kandidat pa ditur platformat e tyre , pa ditur asgjë për ta, madje pa i ditur as emrin apo mbiemrin e saktë.

Ky është edhe rasti i këtij të riu që në celularin e tij ka dashur të shkruajë emrin e Erion Veliajt, kandidatit të ASHE por ka përfunduar duke shkruar “ Erion Velaj” me ngjyrat e Rilindjes.

Nejse,  rëndësi ka iniciativa ndonjëherë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024495124816895
array(1) { ["section"]=> string(61) "ky-i-ri-mbeshtet-erion-veliajn-por-nuk-i-di-as-mbiemrin-13829" }