Ky koment i pazakontë për Berishën në ditën e tij të lindjes, po bën xhiron e rrjetit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:36 15-10-2016 Ky koment i pazakontë për Berishën në ditën e tij të lindjes, po bën xhiron e rrjetit

Ish kryeministri Sali Berisha feston sot 72 vjetorin e tij të lindjes.

Mbi 30 mijë pëlqime, mbi 230 shpërndarje dhe mbi 3200 komente urimi janë lënë në statusin e Berishës por njëri spikat veçanërisht e tashmë po bën xhiron e faqeve të humorit e sarkazmës në rrjetet sociale.

Dhe është një vajzë e re që i uron liderit historik të së djathtës të marrë nga vitet e saj për të jetuar sa më gjatë.

komenti.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022774934768677
array(1) { ["section"]=> string(90) "ky-koment-i-pazakonte-per-berishen-ne-diten-e-tij-te-lindjes-po-ben-xhiron-e-rrjetit-56281" }