Ky kryetar bashkie ka gjetur si të fitojë zemrat e të rinjve, bëhet DJ i tyre për Halloween (Video)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:25 01-11-2016

Ai është një kryetar bashkie që nuk kujdeset vetëm për qytetin e tij, por edhe për rininë.

Bëhet fjalë për Shpend Ahmetin, kryetarin e Komunës Prishtinë në Kosovë, i cili mbrëmjen e djeshme ka marrë rolin e një DJ në një prej klubeve në Prishtinë.

Shkak kanë qenë festimet për Halloween dhe Shpend Ahmeti, sipas videos së publikuar nga indeksionline, është totalisht i relaksuar mes të rinjve, madje u ka servirur atyre muzikën që duhet të shijonin gjatë mbrëmjes.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027522087097168
array(1) { ["section"]=> string(102) "ky-kryetar-bashkie-ka-gjetur-si-te-fitoje-zemrat-e-te-rinjve-behet-dj-i-tyre-per-halloween-video-58025" }