Ky personazh i famshëm e feston Vitin e Ri ndryshe nga të tjerët, bashkë me familjen publikon FOTO nga pishina

Publikuar tek: sport, më 14:09 01-01-2017 Ky personazh i famshëm e feston Vitin e Ri ndryshe nga të tjerët, bashkë me familjen publikon FOTO nga pishina

Në këto ditë të ftohta, të gjithë do ta kishim zili Leo Messin, i cili ndërrimin e viteve e priti ndryshe nga të gjithë. Ai festoi pranë detit e pranë familjes.

Në foton e postuar nga vet futbollisti, duket se ka kaluar momente të bukura me familjen në këto ditë festash. Messi, dy fëmijët dhe bashkëhortja kanë pozuar dhe duken mjaft mirë të kompozuar pranë njëri-tjetrit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Lë pas dhe kryeministrin, Gianni de Biasi zgjidhet personazhi i vitit
Merkato/ Sadiku dhe Hyka shokë skuadre te ekipi i Serisë A?! »
Article Logic
Execution time: 0.019505023956299
array(1) { ["section"]=> string(115) "ky-personazh-i-famshem-e-feston-vitin-e-ri-ndryshe-nga-te-tjeret-bashke-me-familjen-publikon-foto-nga-pishina-64363" }