Ky politikan i rëndësishëm respekton kundërshtarin, e pinë rakinë me fund në dasëm (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:53 20-08-2016

Nënkryetari i LDK-së në Kosovë, Lutfi Haziri dhe Elmi Reçiça i PDK-së duket se shkojnë mirë me njëri tjetrin pavarësisht se në public dy zyrtarët kritikojnë njëri tjetrin.

Gazeta Blic në Kosovë ka botuar një video ku dy politikanët në një dasëm kanë kryqëzuar duart dhe kanë pirë gotat e rakisë me fund.

Dhe përpos politikës, duket se Lutfi Haziri është edhe qefli tavolinash.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rudina Xhunga dhe bashkëshorti Dritan Hila, gazetarët me pushime në Vlorë
Jozefina Topalli mes maleve të veriut, publikon foto me familjen »
Article Logic
Execution time: 0.018927097320557
array(1) { ["section"]=> string(93) "ky-politikan-i-rendesishem-respekton-kundershtarin-e-pine-rakine-me-fund-ne-dasem-video-50345" }