Ky tifoz i Reading ka bërë hyrjen më qesharake në fushën e futbollit (Video)

Publikuar tek: sport, më 14:57 17-03-2015

Ekipi i Reading sigurioi kualifikimin në FA-Cup, pas fitores histroike 3-0 , për herë të parë që prej vitit 1927 e duket se ky entuziazëm ka bërë që një tifoz pa bluzë të futet në fushë dhe të dhurojë humor dhe të qeshura për të gjthë të pranishmit në stadium.

Tifozi është nominuar për invazionin më të bukur të fushës së futbollit. Video:

 

 

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « De Biazi: Armenia ekip i mirë, por jemi favorizuar se luajmë në shtëpi
Alban Dorzi, kampioni i Europës në kickbox: Gati të përfaqësoj Shqipërinë po ma kërkuan »
Article Logic
Execution time: 0.02159595489502
array(1) { ["section"]=> string(79) "ky-tifoz-i-reading-ka-bere-hyrjen-me-qesharake-ne-fushen-e-futbollit-video-6161" }