Kylie Jenner e papërmbajtshme, publikon foto provokuese në rrjetet sociale (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:00 23-01-2017 Kylie Jenner e papërmbajtshme, publikon foto provokuese në rrjetet sociale (Foto)

Modelja e njohur Kylie Jenner është shfqur më seksi se kurrë nëpërmjetë rrjeteve sociale.

Vetë modelja ka publikuar foto ku shfaqet e veshur me bluze të shkurtër të ngushte dhe të mbathura. Nëpërmjetë fotove Jenner duket tejet provokuese dhe me linja për tu patur zili.

Menjëherë pas publikimit të fotove, fansat e kanë komplimentuar, madje i kanë vënë në dukje se po konkurron motrën e saj, Kim Kardashian për linjat.

kali1.jpgkali2.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Këngëtarja shqiptare tjetër operacion plastik, doktori publikon VIDEON pas ndërhyrjes
Kim Kardashian krenare për grimierin shqiptar, publikon foto me të dhe i dedikon disa fjalë (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.0041589736938477
array(1) { ["section"]=> string(84) "kylie-jenner-e-papermbajtshme-publikon-foto-provokuese-ne-rrjetet-sociale-foto-66353" }