Kylie Jenner është shtatzënë, ja çfarë shkruajnë për të mediat e huaja (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:44 16-11-2016 Kylie Jenner është shtatzënë, ja çfarë shkruajnë për të mediat e huaja (Foto)

“Modelja Kylie Jenner është shtatëzënë me të dashurin e saj Tyga” kështu shkruan ‘Hollwood Life’ teksa citon dëshirën e Kylie  se dëshiron të bëhet mama pas lindjes së Dream Kardashian, vajza e Rob Kardashian dhe Blac Chyna.

Kylie  është vetëm 19 vjeç dhe Tyga 26, mund të bëhen prindër.

19-vjeçarja është parë të shkojë në klinikën e doktor Crane, i njëjti doktor që ka ndihmuar të lindë Kim, Kourtney dhe Blac Chyna.

Ajo gjithashtuka ngritur dyshime tek ndjekësit e saj teksa shkruan në Snapchat “Nuk mund të çohem nga shtrati sot”. 

kaili88.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019849061965942
array(1) { ["section"]=> string(75) "kylie-jenner-eshte-shtatzene-ja-cfare-shkruajne-per-te-mediat-e-huaja-59671" }