Kylie Jenner poston disa selfie të rralla pa makeup (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:30 12-08-2016 Kylie Jenner poston disa selfie të rralla pa makeup (Foto)

Ajo njihet për grimin e veçantë dhe përdorimin e buzëkuqit thuajse gjithmonë, por këtë herë bukuroshja Kylie Jenner ka vendosur të tregojë se është e bukur edhe pa makeup.

Screkjinnsdnfenshot_1.jpg

Ajo ka postuar disa foto në SnapChat nga krevati dhe një ku duket që sapo ka dalë nga deti. Ajo o shijon ditët e fundit të pushimeve në plazhet tropikale.

Screesdf3wghgddfghot_1.jpg

Scrsdf33rsdfsdfenshot_1.jpg

sdfewf343333.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.16799783706665
array(1) { ["section"]=> string(62) "kylie-jenner-poston-disa-selfie-te-rralla-pa-makeup-foto-49590" }