Kylie Jenner publikon foto të familjes para ndërhyrjeve kirurgjike, ja si dukeshin ata

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:55 24-11-2016 Kylie Jenner publikon foto të familjes para ndërhyrjeve kirurgjike, ja si dukeshin ata

Kylie Jenner është një ndër modelet më të kërkuara.

Ajo  është motra e vogël e Kim Kardashin të cilët si familje janë shumë të përfolur në media.

Kylie ka publikuar në rrjetet sociale një foto të fëmijërisë ku shihet së bashku me motrat dhe vëllanë e saj, në foto shihet ndryshimi i madh i Kimit se si ajo tani është bërë më e bukur falë operacioneve plastike.

kaili89.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ledion Liço publikon foton me të shoqen dhe Xhemin: S’di në kjo është magjike apo tragjike
Kjo është rezidenca përrallore ku do të kalojë Ditën e Falënderimeve Donald Trump (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.024008989334106
array(1) { ["section"]=> string(91) "kylie-jenner-publikon-foto-te-familjes-para-nderhyrjeve-kirurgjike-ja-si-dukeshin-ata-60555" }