Laçi-Partizani duhet të luhej pa spektatorë, tifozët bëjnë "çmenduri" për të parë ndeshjen (Foto)

Publikuar tek: sport, më 08:49 06-03-2017 Laçi-Partizani duhet të luhej pa spektatorë, tifozët bëjnë

Takimi djeshëm mes Laçit dhe Partizanit i vlefshëm për javën e 24-të të Superligës përfundoi me rezultatin e ngushtë 0-1 në favor të të kuqve.

Ky takim u luajt pa spektatorë pasi më herët federata ka dënuar laçianët. Ndërkohë tifozeria e laçit ka bërë një "çmenduri" duke hipur në taracat e shtëpive. Një grup tifozësh kanë qenë gjatë gjithë kohës duke mbështetur ekipin . Kurbinasit e ndoqën nga afër këtë takim edhe pse jo në shkallët e stadiumit.

partizani1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Izmir Smajlaj shpallet kampion europe, medalje e artë në Serbi
Aktivizoi pesë lojtarë të huaj, çfarë e shpëtoi Flamurtarin nga humbja e ndeshjes në tavolinë »
Article Logic
Execution time: 0.032533168792725
array(1) { ["section"]=> string(98) "laci-partizani-duhet-te-luhej-pa-spektatore-tifozet-bejne-cmenduri-per-te-pare-ndeshjen-foto-70892" }