“Lady B”, gruaja e biznesmenit dhe politikanit të njohur shqiptar shfaqet me pamje tërësisht të re

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:57 11-12-2017 “Lady B”, gruaja e biznesmenit dhe politikanit të njohur shqiptar shfaqet me pamje tërësisht të re

“Lady B.”, kështu e cilëson shpesh veten gruaja e biznesmenit dhe politikanit shqiptar Koço Kokëdhima, Brixhida Kokëdhima ndërsa ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj foto të reja krah të shoqit.

Me një pamje tërësisht ndryshe, model flokësh të viteve ’60, stil “vintage”, gruaja e Kokëdhimës duket tërësisht ndryshe,

“Me dashurinë time! Dje në mbrëmje”, shkruan zonja Kokëdhima ndërsa dukshëm edhe kreu i partisë Zgjidhja spikat me pamjen e tij. Veçanërisht bien në sy syzet. Çifti pozon lirshmërisht në krahët e njëri-tjetrit dhe duken kaq të lumtur bashkë.

ldu.jpg

lady2.jpg

lad3.jpg

lad4.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.041805028915405
array(1) { ["section"]=> string(102) "lady-b-gruaja-e-biznesmenit-dhe-politikanit-te-njohur-shqiptar-shfaqet-me-pamje-teresisht-te-re-102692" }