LAJM I FUNDIT/ Natalia Velo, në krye të Këshillit Bashkiak Pogradec

Publikuar tek: politike, më 12:48 15-08-2015 LAJM I FUNDIT/ Natalia Velo, në krye të Këshillit Bashkiak Pogradec Foto ilustruese

Natalia Velo është zgjedhur kryetarja e Këshillit Bashkiak të Pogradecit.

Velo mori 16 vota kundrejt 13 votave të Aleksandër Çelës. Kujtojmë se konstituimi i Këshillit Bashkiak të Pogradecit ka ndeshur në probleme dhe ka patur shumë debate.

Shkak është bërë emri i dy vëllezërve në listën e këshilltarëve, Diogjen dhe Erzen Qeva pasi ky i fundit ka dhënë dorëheqjën.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Spaho: Pons Meta po rreket të lajë duart nga kjo histori, bashkëautor i taksave të larta
Kastriot Islami akuza Ramës: E ka kthyer Partinë Socialiste në një sekt »
Article Logic
Execution time: 0.020570993423462
array(1) { ["section"]=> string(71) "lajm-i-fundit-natalia-velo-ne-krye-te-keshillit-bashkiak-pogradec-18434" }