Lajme jo të mira nga MOTI, zbuloni si do të jetë NESËR

Publikuar tek: aktualitet, më 12:12 17-05-2018 Lajme jo të mira nga MOTI, zbuloni si do të jetë NESËR Instituti i Gjeoshkencave

Sot pasdite (e enjte, dt.17) nuk priten reshje. Nesër (e premte, dt.18) pritet që në mesditë reshjet të shtrihen në të gjithë vendin.

Ato do të jenë të dobëta, ndërsa në qarkun e Elbasanit ato do të jenë lokalisht mesatare. Lajmin e bën me dije Instituti i Gjeoshkencave ndërsa jep edhe vlerat e temperaturave.

TEMPERATURAT
Nesër (e premte, dt.18) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:
në bregdet: 13 / 25 °C
në vendet e ulëta: 12 / 22 °C
në vendet malore: 8 / 20 °C

ERA
Sot pasdite (e enjte, dt.17) dhe nesër (e premte, dt.18) era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare në bregdet.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rinis hetimi ndaj Tom Doshit dhe Mark Frrokut, çështja rikthehet në Gjykatën e Tiranës
INTERESANTE/ Mësoni se çfarë risie do të sjellë së shpejti Instagram-i »
Article Logic
Execution time: 0.30785489082336
array(1) { ["section"]=> string(60) "lajme-jo-te-mira-nga-moti-zbuloni-si-do-te-jete-neser-121095" }