LAJMI I FUNDIT/ Humbja e djeshme në kampionat, shkarkohet papritur trajneri i SUPERIORES

Publikuar tek: sport, më 19:02 09-04-2018 LAJMI I FUNDIT/ Humbja e djeshme në kampionat, shkarkohet papritur trajneri i SUPERIORES

Trajneri i Kamzës , Ramadan Ndreu është shkarkuar nga detyrea, pas humbjes 1-0 nga Kukësi dje.

Shkarkimi i trajnerit erdhi pas një sërë rezultatesh negative. Vetë trajneri, pas humbjes së djeshme tha se nuk do të ishte mirë që ai të largohej nga kamzalinjtë, por presidenti Qarri ka vendosur ta shkarkojë.

Kujtojmë që Kamza ndodhet në vend të 7-të në renditje, me 37 pikë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 'Çmendet' Guardiola, gati 200 milionë euro për lojtarin e Barcelonës
'Lufta' për mbijetesën dhe Europën është e hapur, ja si duket renditja e SUPERIORES pas javës së 28 »
Article Logic
Execution time: 0.12591481208801
array(1) { ["section"]=> string(93) "lajmi-i-fundit-humbja-e-djeshme-ne-kampionat-shkarkohet-papritur-trajneri-i-superiores-116284" }