Lajmi në newsbomb.al, psikologia dhe ish-deputeti i PS shpallin publikisht martesën, dalin edhe FOTOT e ceremonisë private

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:06 11-11-2017 Lajmi në newsbomb.al, psikologia dhe ish-deputeti i PS shpallin publikisht martesën, dalin edhe FOTOT e ceremonisë private

Psikologia e njohur Jeta Toçila, është martuar me ish-deputetin e PS Taulant Dedja, pas divorcit me gazetarin Armir Shkurti me të cilin ka edhe dy djem.

Lajmin e bëri me dije sot newsbomb.al dhe çifti ka vendosur “mos fshihet” duke bërë shpalljen publike të martesës edhe përmes rrjetit social Facebook për miqtë e tyre.

Toçila dhe Dedja, pas publikimit të lajmit, i kanë dhënë “Ok” edhe kompleksit ku kanë zhvilluar dasmën e tyre private që të publikojë fotot e ceremonisë.

Pak të ftuar, por shumë harmoni e dashuri mes çiftit. Kjo është së paku atmosfera që përcillet përmes këtyre fotove.

martuar_copy.png

cifti.jpg

c1.jpg

3.jpg

 

4.jpg

 

5.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02916693687439
array(1) { ["section"]=> string(126) "lajmi-ne-newsbomb-al-psikologia-dhe-ish-deputeti-i-ps-shpallin-publikisht-martesen-dalin-edhe-fotot-e-ceremonise-private-99189" }