Lali Eri festoi ditëlindjen, zbulohen FOTOT PIKANTE nga party në mes të Tiranës, nga torta e veçantë te puthjet me Ajolën

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:38 17-12-2017 Lali Eri festoi ditëlindjen, zbulohen FOTOT PIKANTE nga party në mes të Tiranës, nga torta e veçantë te puthjet me Ajolën

Kryetari i Bashkisë, Erion Veliaj festoi dje ditëlindjen, në një party mes shumë të ftuarve në hotelin e njohur në Tiranë, “PADAM”.  

Dje i pari i Tiranës ka festuar ditëlindjen dhe ka mbushur plot 38 vjeç. Sipas burimeve pranë neësbomb.al Veliaj, ose i njohur ndryshe edhe si Lali Eri e ka festuar ditëlindjen e tij në ambientet e hotelit të njohur që ndodhet në qendër të kryeqytetit.  

Newsbomb.al ka siguruar disa momente pikante nga atmosfera e krijuar mbrëmë në lokal. Ajo që ra në sy ishte torta interesante, e dekoruar me një glob të madh ngjyrë gri, ndërsa pjesa tjetër e tortës ishte e mbuluar me një shumëllojshmëri ngjyrash.

Veliaj ka qenë gjithnjë i rrethuar mes miqve, ndërsa në momentin më pikant të fryrjes së qirinjëve, Veliaj nuk ka kursyer edhe puthjet me të shoqen, Ajola Xoxa.

Shikoni fotot e publikuara për të kuptuar më shumë nga atmosfrea e krijuar.

lali-4.jpg

lali-3.jpg

lali-eri-1.jpg

lali-2.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.19164204597473
array(1) { ["section"]=> string(126) "lali-eri-festoi-ditelindjen-zbulohen-fotot-pikante-nga-party-ne-mes-te-tiranes-nga-torta-e-vecante-te-puthjet-me-ajolen-103389" }