“Lali Eri” ndihet me fat, puthet nga dy persona të çmuar. Po çfarë fshihet pas lumturisë së kryebashkiakut?

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:25 07-12-2016 “Lali Eri” ndihet me fat, puthet nga dy persona të çmuar. Po çfarë fshihet pas lumturisë së kryebashkiakut?

Kryebashkiaku Erion Veliaj ndihet me fat. Atmosfera festive dhe prania e shumë njerëzve që i falin shumë dashuri e bëjnë që të ndihet i tillë.

Veliaj ka pohuar se ndihet i lumtur teksa ka postuar foto në krah të bashkëshortes së tij , e cila bashkë me një vogëlushe i dhurojnë dy puthje.

“Ka fat lali Eri. S'ka rëndësi cfarë bëjnë të tjerët, sikur secili të dhurojë dashuri e bamirësi në Tiranë, do gëzojë i gjithë qyteti”,-shkruan Veliaj, raporton newsbomb.al.

Mos ndoshta pas “fatit” të kryebashkiakut fshihet dhe diçka tjetër?

Pak ditë më parë Veliaj pranoi që 2017-ta do të sjellë surpriza në familjen e tij dhe se ai bashkë me bashkëshorten mendojnë të bëhen prindër./ newsbomb.al.

 erion_veliaj.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027956008911133
array(1) { ["section"]=> string(108) "lali-eri-ndihet-me-fat-puthet-nga-dy-persona-te-cmuar-po-cfare-fshihet-pas-lumturise-se-kryebashkiakut-61921" }